f
Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dariusz Filipiński

Gabinet czynny:

od poniedziałku do piątku
w godz.  09:00 - 19:30
oraz w soboty 09:00 - 14:00

Umawianie wizyt i kontakt z lecznicą:

+48 61 823 29 51

+48 61 307 19 09

+48 789 067 209

Nagłe przypadki i pilne sprawy po godzinach pracy:

+48 603 513 738

Gabinet Weterynaryjny na osiedlu Wichrowe Wzgórze powstał w 1984 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych lecznic weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie w Gabinecie pracuje trzech lekarzy weterynarii z kilkunastoletnim stażem pracy oraz technik weterynarii.

W naszej lecznicy zajmujemy się nie tylko psami i kotami, pomoc znajdą tutaj również zwierzęta egzotyczne, oraz ptaki. Doktor Dariusz Filipiński leczy również konie.

Ponadto współpracujemy z licznymi specjalistami z Polski i zagranicy, korzystamy z usług kilku laboratoriów diagnostycznych, wszystko to po to, aby możliwie jak najszybciej móc zdiagnozować i wyleczyć Państwa pupila.

Jesteśmy energicznym i zgranym zespołem, ważne jest dla nas stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności, dlatego nieustannie bierzemy udział w licznych warsztatach i konferencjach weterynaryjnych.

Od niedawna do naszej oferty dołączyliśmy również usługi groomerskie.

 

Strona w trakcie reorganizacji!

 

Nasi lekarze

 

Lek. wet. Dariusz Filipiński

jest specjalistą chirurgii weterynaryjnej i specjalistą chorób drobiu oraz ptaków ozdobnych.

Zajmuje się okulistyką, dermatologią, mikrobiologią, endokrynologią, chorobami ptaków ozdobnych i zwierząt egzotycznych oraz ortopedią i chirurgią.

 

Lek. wet. Marta Kłysz

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Miłośniczka kotów, psów, koni i świnek morskich. Internistka skupiająca zainteresowania zawodowe głównie na dermatologii, endokrynologii, szeroko pojętej cytologii oraz ultrasonografii Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w prywatnych praktykach na Dolnym Śląsku. W najbliższej przyszłości planuje rozwijać się w dziedzinie ultrasonografii oraz rozrodzie małych zwierząt.

 

Lek.wet. Karolina Szczepańska

Interesuje się interną psów i kotów, a w szczególności kardiologią, endokrynologią i gastroenterologią, oraz zwierzętami futerkowymi.

Prywatnie dumna właścicielka 6 kotów, psa, oraz papużki falistej.

Absolwentka UP we Wrocławiu, uczestniczka licznych konferencji i warsztatów weterynaryjnych.

Plany na przyszłość - specjalizacja w kierunku kardiologii, oraz dalsze pogłębianie wiedzy na temat zwierząt egzotycznych.

 

Lek. wet. Agnieszka Tomaszewska

Zajmuje się ...

 

Lek. wet. Agata Musiał

Zajmuje się ...

 

Lek. wet. Paulina Strychalska

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie). Studia ukończyła w roku 2011 i od tego czasu pracuje z małymi zwierzętami.
W trakcie swojej zawodowej drogi miała okazję poznać różne aspekty pracy lekarza weterynarii, pracując zarówno w zakładach leczniczych dla zwierząt, jak i w schroniskach.
W Gabinecie zajmuje się głównie szeroko pojętą interną, szczególnym zainteresowaniem darzy nefrologię i urologię.
Prywatnie opiekunka psa rasy labrador retriever, kotki birmańskiej i ślimaków afrykańskich. W czasie wolnym najchętniej spędza czas aktywnie, na wycieczkach rowerowych lub pieszych (najchętniej górskich). Poza tym miłośniczka planszówek, kryminałów i filmów fantasy.

 

Lek. wet. Natalia

Absolwentka

 

Lek. wet. Maciej Głębicki

Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie, członek European Society of Veterinary Cardiology. W naszeym gabinecie zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami układu krążenia. Wykonuję pełne badanie echokardiograficzne, elektrokardiograficzne, holter, diagnostyka nadciśnienia.

 

Lek. wet. Karolina Dębska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W naszej przychodni zajmuje się zwierzętami towarzyszącymi oraz egzotycznymi. Medycyny gadów, ptaków i małych ssaków uczyła się w specjalistycznej klinice w Stanach Zjednoczonych. Ma wielką słabość do gryzoni i zajęczaków

 

Tech. wet. Ingrid Drzymała

Zajmuje się ...

 

Tech. wet. / groomer Anita Wladescu

W swojej pracy oddaje się z wielkim zaangażowaniem, jestem pełna empatii w podejściu do pacjenta.

W niedalekiej przyszłości swoje kwalifikacje zawodowe, pragnę poszerzyć o zoopsychologię oraz tresurę psów.

Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką wspaniałego Cocker spaniela angielskiego.

 

 

Tech. wet. Daria Domańska

Zajmuje się ...

 

Tech. wet. Jolanta Długaj

Zajmuje się ...

 

Recepcja

 

Tech wet. Kaya Tomczak

opis

 

Tech. wet. Marta Zastróżna

Zajmuje się ...